Uudised

nädala uudised 20. november-24. november

19.11.2017

K 22. no-direktor Tartus Väärtuskasvatuse konverentsil
N 23. nov-4. kl Jääajakeskuses, õp Kirsti ülikoolis, Kadripäeva maskiball kell 15:00-16:30, koolibussid väljuvad 16:30, Laulustuudiot sel nädalal ei toimu, Laskmisring kell 17:00-19:00
 

E 20. november-8:45 õpetajate infominutid; 9:00 kogu koolipere informatsioon aulas; 9:55 eelkool õp Anu Sõõro; 10:50 eelkool õp Marje Koorits

T 21. nov-3. klass Jääajakeskuses "Kas mammut on karvane elevant?" kell 12:00-13:30, 3. kl söögivahetund toimub varem, õp Kristiina Tartus väärtuskasvatuse konverentsil, õp Liis-Marii ja direktor Tallinnas koolitusel

K 22. nov-direktor Tartus Väärtuskasvatuse konverentsil

N 23. nov-4. kl Jääajakeskuses, õp Kirsti ülikoolis, Kadripäeva maskiball kell 15:00-16:30, koolibussid väljuvad 16:30, Laulustuudiot sel nädalal ei toimu. 

Laskmisring on sel nädalal esmaspäev ja neljapäev kell 17:00-19:00

 

NOVEMBER-

RAHULIKKUSE KUU

 

Töötukassa töötoad 8.-9. klassile

2. november 1.-2. tund  

Jõgevamaa teatevõistluse Tähelepanu Start I etapp Põltsamaal

8. november keh kasv õpetaja

Päev poistele

13. november huvijuht

Sportlik isadepäev

9. november kell 18:00

huvijuht ja keh kasv õpetaja

Magusad töötad poistele

13. november huvijuht, kohvik Anna Edasi

Talendijahi eelvoor Tabiveres

10. november kell 16:00  

Avatud koolitunnid lapsevanematele

8.-9. november

klassijuhatajad

Põhjamaade raamatukogunädal

13.-19. november

eesti keele ja kirjanduse õpetajad,

Maarja raamatukogu 

1. tund 8. klassi tüdrukud-töövestluse simulatsioon

2. tund 8.-9. klassi poiste töövestluse simulatsioon

kell 13:00 Algklasside kohtumine kirjanik Marko Kalduriga

16. november  

Jääajakeskuses-"Kas mammut on karvane elevant?"

21. november 12:00-13:30 3. klass

Laulupeomündi kavandamise konkursi tähtaeg

22. november  

Kadripäev-maskiball

23. november

huvijuht ja 8. klass

Jääajakeskuses "Eestimaa looduse lugu"

23. november 12:00-13:30 4. klass

Telendijahi finaal Tabiveres

25. november kell 10:00  

Jääajakeskuses- "Eestimaa looduse lugu"

28. november 12:00-13:30 5. ja 6. klass

Jääajakeskuses- "Jääaeg-maa arengu lahutamatu osa"

29. november 12:00-13:30 7. klass

Jõgevamaa teatevõistluse Tähelepanu Start II etapp Tabiveres

30. november

keh kasv õpetaja

Jääajakeskuses-"Liustike pärandus Eestimaa pinnal"

30. november 12:00-13:30 8. ja 9. klass

 

Tagasi