Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 
 
ENG
Webbyt
EST
Webbyt
RUS

Webbyt Juhtkond
Webbyt
Webbyt Õpilased
Webbyt
Webbyt Õpetajad
Webbyt
Webbyt Hoolekogu
Webbyt
Webbyt Õpilaskodu
Webbyt
Webbyt Muu personal
Webbyt
Webbyt Õpilasesindus

Tagasi  Edasi
 



Õpetajad

Webbyt
  Print Prindi
Webbyt
 
Lauri Naber ajalugu, ühiskonnaõpetus, õppealajuhataja lauri.naber@gmail.com
Kristi Jaanus klassiõpetaja, eesti keel, vene keel, kunst,  kristiinekaroliine@gmail.com
Kertu Meldre klassiõpetaja kertumel@gmail.com
Anu Sõõro klassiõpetaja anusooro5@gmail.com
Kristiina Raja muusikaõpetus, huvijuht rajakristiina@gmail.com
Egle Lellep loodusained, keemia egle.lellep@gmail.com
Eela Kool matemaatika, füüsika eelakool@gmail.com
Marje Koorits eesti keel, logopeed mkoorits@gmail.com
Ago Vahtra kehaline kasvatus agovahtra@gmail.com
Toomas Marga tööõpetus toomas.marga@puu-uuristajad.eu
Karin Joasaar saksa keel karin.joasaar@web.de
Iris Solnik inglise keel iris.solnik@gmail.com
Madli Adusoo pikapäevarühma õpetaja  
Rutt Taniloo pikapäevarühma õpetaja rutttaniloo@hot.ee
Eha Liiv väikeklassi õpetaja, HEV koordinaator ehaliiv@gmail.com
Annika Raudoja sotsiaalpedagoog annikapuu@gmail.com

 

 
Web2