Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 
 
ENG
Webbyt
EST
Webbyt
RUS

Webbyt Koolivälised saavutused
Webbyt
Webbyt Olümpiaadid
Webbyt
Webbyt Spordisaavutused
Webbyt
Webbyt Hea kool

Tagasi  Edasi
 



Õpilaste saavutused

Webbyt
  Print Prindi
Webbyt
 

18-30.november oli üle-Eestiline noorsootöö nädal, mille teemaks oli "TERVIS". Selle raames korraldas Maarja-Magdaleena Noortekeskus väljakutse "Kes kogub sellel ajavahemikul kõige rohkem samme ???"

Arvestuses oli 3 vanusegruppi: 7-11 a.; 12-16 a. ja 17-26 a. Kahjuks 17-26 a. grupis kedagi ei osalenud aga noortemates gruppides osales kokku 19 noort.

VÄLJAKUTSE VÕITJAD :
Vanusegrupp 7-11 a.:
I. koht: Ron-Romer Kangur, kogus kokku 285 535 sammu.
II koht: Nelenora Poolak, kogus kokku 146 394 sammu.
III koht: Eliisa Paljak, kogus kokku 141 382 sammu.

Vanusegrupp 12-16a.:
I. koht: Eleliis Orma, kogus kokku 449 099 sammu.
II. koht: Elge Orma, kogus kokku 425 646 sammu.
III. koht Jarmo Gristjan Eliaser, kogus kokku 309 492 sammu.

Olite kõik väga tubli !!!

 

Kooli matemaatika olümpiaadi tulemused:

4. klass 1. koht Sten, 2. koht Uko 3. koht Emilia

5. klass 1. koht Eleliis 2. koht Rihard 3. koht Rayan

6. klass 1. koht Kaarel Kristofer 2. koht Sirle 3. koht Kertu

7. klass 1. koht Mati 2. koht Elen 3. koht Germo

8. klass 1. koht Olavi 2. koht Annely 3. koht Liisa

9. klass 1. koht Henri R 2. koht Henri P 3. koht Kätlyn

 

Tartu-ja Viljandimaa Pranglimise eelvõistluse 1. etapil saavutasid väga head tulemused: neidude arvestuses Maarja Katariina 6. koht, Avelin 19. koht; noormeeste arvestuses Marek 10. koht, Mati 20. koht.

 

Kooli 1.-5. klassi rahvastepalli turniiri tulemused:
  1. koht: Indrek, Rayan, Kelli Sandra, Egert, Eliisa, Karl Joonas, Kerttu Lisete, Mariette, Reivo
  2. koht: Eleliis, Birger, Piia, Anette, Kristjan, Hadewig, Kätlin, Ainar, Victoria
  3. koht: Sten Martin, Raiko, Uko, Laura, Ron-Romer, Karl Willem, Emilia, Kristella, Estelle
  4. koht: Sten, Kenert, Rihard, Sandra R, Nelenora, Elar, Kevin, Elisabeth, Eleriin, Kamille

 

Lugemisööl joonistatud Maanteeameti joonistuskonkursile saadetud Birgeri töö võitis loosi tahtel Apollo kino kinkekaarte. 

 

Üleriiklikud tulemused mälumängu Eesti koolinoorte meistrivõistluste eelvoorust. Meie kooli esindanud Maarja Katariina, Henri R, Henn-Jaagup, Mati saavutasid kõigi põhikoolide arvestuses 17. tulemuse ja sellega kvalifitseerusid märtsikuus peetavasse finaali!

Eesti koolinoorte meistrivõistluste eelvoorus ning Tartu ja Tartumaa koolinoorte meistrivõistluste esimeses voorus sai meie kooli tiim viienda-kuuenda koha. Kokku oli rajal 25 meeskonda.

 

Tabivere Noorte Filmigalal sai meie kooli 4. klass noorimate julgete osalejate Oskari.

 

Maarja Katariina Kerge ja Henri Poolak osalesid 14. novembril õp Marje Kooritsa juhendamisel üleriigilisel noorte etluskonkursil "Koidulauliku valgel". Tartumaa eelvoorus saavutas Henri Poolak 2. koha. Palju õnne!

 

E.Kivistiku XV mälestusvõistlusel Tartu vallas saavutasid noorte arvestuses 1.koha Avelin 2.koha Uku-Mart 3.koha Maarja Katariina.

Kaisa valiti Mesikäpa luulekonkursil kõige osavamaks luulekirjanikuks.
Palju õnne!
Kaisa luuletus:
Ninal on mul mustjas täpp,
Pigem ikka mesikäpp.
Ja, mul vastu vaatab lõbus mõmm,
Naeratus tal magus on.
Õhtul minna hää on trenni,
Seltsiks kaasa võtab fänni.

 

15. oktoobril osales 9. klass õp Marje Koorits juhendamisel Palal Anna Haava 155. sünniaastapäevale pühendatud luulekavade konkursil. "Kõike hõlmava armastuse eest" toodi koolile eripreemia ning eraldi preemia sai Henri P.

10. oktoobril toimus Tartumaa 4. klasside ettelugemispäev "Heal meelel ja ilusal keelel". Meie kooli esindas Uko.

 

Kõige ägedam nunnu: Estelle 1.kl suur sibul ja põnevam kompositsioon: Sandra 5.kl

Täname kõiki kes tõid huvitavaid nunnusid

 

Spordipäeva tulemused:

Esikohal olid: Birger, Eliisa, Indrek, Eveliis, Mati, Kätlyn S

Teisel kohal olid: Elar, Hadewig, Sten, Eleliis, Henri R, Sandra Va,

Kolmandal kohal: Egert, Elisabeth, Kaarel Kristofer, Andrea, Oskar-Joosep, Avelin

 

 

 
Web2