Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 
 
ENG
Webbyt
EST
Webbyt
RUS

Webbyt Koolivälised saavutused
Webbyt
Webbyt Olümpiaadid
Webbyt
Webbyt Spordisaavutused
Webbyt
Webbyt Hea kool
Webbyt
Webbyt Omaloomingukonkurss "Koolilood"

Tagasi  Edasi
 



Õpilaste saavutused

Webbyt
  Print Prindi
Webbyt
 

Palju õnne Kaisa Goldbergile, kes võitis Sten Roosi muinasjutuvõistlusel oma jutuga "Matk mäele" Hea Lapse auhinna!

 

Meie kooli poisid Sten Martin Lehtsalu ja Kaarel Kristofer Kerge osalesid Juhan Liivi etluskonkursil. Tänumeened jõudsid täna poiste postkastidesse.

 

24. aprillil toimusid netipõhisena Tartu ja Tartumaa koolinoorte mälumängu meistrivõistlused, meie kooli esindasid Maarja Katariina, Henri R, Henn-Jaagup ja Mati ning said põhikoolide seas 2. koha

Põhikoolide parimad olid:

1. Kivilinna 9a - 52 punkti

2. Maarja PK (Johannes Voldemar Veski nimeline Maarja põhikool) - 41 punkti

3. Deus Vult (Tartu Katoliku Hariduskeskus) - 38 punkti

Täname fotokonkursil "Minu hommikusöök" osalejaid: 

Elisabeth, Ron-Romer, Avelin, Indrek ja Viktoria

 

Kauneima käekirjakonkursi võitjad sel aastal olid: 

Kristjan, Miia Liisa ja Annely

 

Omaloomingukonkursi "Koolilood" tulemused

Luuletused 1.-3. klass:
1. koht Hadewig Engelhart
2.-3. koht Birger Urbas
2.-3. koht Estelle Erme

Jutud 4.-6. klass
1. koht Rayan Pardanen
2. koht Nelenora Poolak
3. koht Kristelle Ennok

Luuletused 4.-6. klass
1. koht Kertu Paljak
2.-3. koht Kaisa Goldberg
2.-3. koht Uko Mansberg
 
Jutud 7.-9. klass
1. koht Henri Poolak
2. koht Heleri Masar
3. koht Mati Mansberg
 
Luuletused 7.-9. klass
1. koht Sandra Vahermets
2. koht Maarja Katariina Kerge
 
Eripreemiad:

Hea absurdinalja eest, humoorikus-Karl Joonas Tuvi
Südamlik ja hingesoojusest kantud mälestuskild-Annely Goldberg
Perekonnaloo mälupreemia-Erold Kaldamäe

Vilistlased
1. koht Neeme Jõgi
2. koht Kirsti Kadaja - Prodanets
3. koht Ülle Poolak
 
1.-3. klassi kunstitööd
1.-2. koht Elar Nigula
1.-2. koht Karl Willem Goldberg
3. koht Birger Urbas

Täienduse eriauhind – Suitsupääsuke-Eliisa Paljak
 
4.-6. klassi kunstitööd
1. koht + Leidliku materjalikasutuse eriauhind Miia Liisa Tuvi
2. koht Kaisa Goldberg
3. koht + Armsa pildi eripreemia – Andrea Pardanen

Tähelepaneliku taevavaatleja eriauhind – Kaisa Goldberg
 
7.-9. klassi kunstitööd

1. koht+ Leidlikult valitud stiili eriauhind – Avelin Jakovlev
2. koht + Leidliku idee preemia – Maarja Katariina Kerge
3. koht Maarja Katariina Kerge

Karikatuuri eriauhind, koomiksi vaatevinkli eripreemia – Marek Märtson

 

Palju õnne võitjatele ja nende juhendajatele Triin Nagel, Kristi Jaanus, Anu Sõõro, Heli Vahermets, Marje Koorits!

Suur tänu ˛üriile!

 

 

Meie õpilased esinesid edukalt laupäeval toimunud ajaloo olümpiaadi maakonnavoorus.

9. klasside seas tuli teisele kohale Maarja Katariina 🥈

8. klasside seas kolmandale kohale Henn-Jaagup 🥉

Ajalooõpetaja tunnustab suurepäraseid tulemusi, on rõõmus, et tal on olnud võimalus teha koostööd nõnda sihikindlate õpilastega ning kahetseb, et järgmine ajaloo olümpiaad on alles ülejärgmisel aastal!

 

Mati Mansberg saavutas piirkondlikul matemaatika olümpiaadil 7. klasside arvestuses II koha. Palju õnne Matile ja õpetaja Eelale!

 

24.-25.jaanuaril toimunud XV Tuulelastel läks meie kooli näiteringil päris hästi.
Laureaadiks me küll ei saanud, aga saime 3 näitlejapreemiat ja terve trupp sai eripreemia.

NÄITLEJAPREEMIAD
NELENORA POOLAK J.V.Veski nim Maarja-Magdaleena Põhikooli näitering Pahupidi Pärlid
KAAREL KRISTOFER KERGE J.V.Veski nim Maarja-Magdaleena Põhikooli näitering Pahupidi Pärlid
HENRI POOLAK J.V.Veski nim Maarja-Magdaleena Põhikooli näitering Pahupidi Pärlid
ERIPREEMIA
Koolielu teravmeelse ja üllatava peegeldamise eripreemia lavastusele „Koolikell“
J.V.Veski nim Maarja-Magdaleena Põhikooli näitering Pahupidi Pärlid, juhendaja Kristi Jaanus

Kiidame kõiki esinenud õpilasi tubli töö eest proovides ja väga hea esinemise eest!

Kiitus ka juhendaja Kristi Jaanusele!

 

Natuke numbreid 24. jaanuaril toimunud emakeele piirkonnaolümpiaadilt.
VII klass (90 punkti)
Mati Mansberg: 69 punkti, IV koht (I koht – 74 punkti; II-III koht – 71,5 punkti).
VIII klass (90 punkti)
Henn-Jaagup Rooba: 67 punkti, III-IV koht (I koht – 76 punkti; II koht – 69 punkti).
Kiitus ka õp Marje Kooritsale!

 

Reedesel (24. jaanuar) Hüppajate päeval saavutasid kõrgushüppes suurepärased tulemused:

Poisid U12-Uko 1. koht; Sten Martin 3. koht

Poisid U16-Germo 2. koht

Tüdrukud U16-Eveliis 1. koht

 

Pranglimise 2. etapi Viljandi-ja Tartumaa parimad:

10. koht Mati Mansberg

11. koht Henri Raju

19. koht Marek Märtson


Riigikohtu 2019. a. kaasuskonkursil saavutas Maarja Katariina loovtööde kategoorias eriauhinna.
Mida tähendab antud kontekstis "eriauhind" - kuigi ˛ürii punktide poolest poleks ta seal kategoorias esikohta saanud (seal oli 27 konkurenti, välja anti muidu vaid esikoht, ning kõik osalejad 9. - 12. klassini olid ühes võistlusklassis), oli ˛üriis liikmeid, kelle hinnangul oli tegemist niivõrd ägeda tööga, et nad leidsid, et see väärib äramainimist.
Kaasuskonkursiga saab tutvuda siit: https://www.riigikohus.ee/kaasuskonkurss/2019/index.html
Üleval on ka auhinnatud tööd, k.a. Maarja Katariina oma (selleks tuleb "Loovtööde" peal teha täiendav klikk).

Palju õnne ka juhendaja Lauri Naberile!

 

Kooli õigekirjaolümpiaadi tulemused: 

2. klass 1. koht Elar, 2. koht Kenert, 3. koht Raiko

3. klass 1. koht Birger, 2. koht Eliisa, 3. koht Karl Willem

4. klass 1. koht Uko, 2. koht Ron-Romer, 3. koht Sten Martin

5. klass 1. koht Eleliis, 2. koht Kelli Sandra, 3. koht Anette Oja

6. klass 1. koht Sirle, 2. koht Kaisa, 3. koht Kaarel Kristofer

7. klass 1. koht Mati, 2. koht Sandra Va, 3. koht Elen

8. klass 1. koht Henn-Jaagup, 2. koht Heleri, 3. koht Olavi

9. klass 1. koht Henri R, 2. koht Maarja Katariina, 3. koht Oskar-Joosep

 

Maarja Katariina saavutas lühijutuvõistlusel "Tuulemaa kajad" 8.-9. klasside arvestuses 1. koha õp Marje Koorits juhendamisel. Palju õnne! 

 

18-30.november oli üle-Eestiline noorsootöö nädal, mille teemaks oli "TERVIS". Selle raames korraldas Maarja-Magdaleena Noortekeskus väljakutse "Kes kogub sellel ajavahemikul kõige rohkem samme ???"

Arvestuses oli 3 vanusegruppi: 7-11 a.; 12-16 a. ja 17-26 a. Kahjuks 17-26 a. grupis kedagi ei osalenud aga noortemates gruppides osales kokku 19 noort.

VÄLJAKUTSE VÕITJAD :
Vanusegrupp 7-11 a.:
I. koht: Ron-Romer Kangur, kogus kokku 285 535 sammu.
II koht: Nelenora Poolak, kogus kokku 146 394 sammu.
III koht: Eliisa Paljak, kogus kokku 141 382 sammu.

Vanusegrupp 12-16a.:
I. koht: Eleliis Orma, kogus kokku 449 099 sammu.
II. koht: Elge Orma, kogus kokku 425 646 sammu.
III. koht Jarmo Gristjan Eliaser, kogus kokku 309 492 sammu.

Olite kõik väga tubli !!!

 

Kooli matemaatika olümpiaadi tulemused:

4. klass 1. koht Sten, 2. koht Uko 3. koht Emilia

5. klass 1. koht Eleliis 2. koht Rihard 3. koht Rayan

6. klass 1. koht Kaarel Kristofer 2. koht Sirle 3. koht Kertu

7. klass 1. koht Mati 2. koht Elen 3. koht Germo

8. klass 1. koht Olavi 2. koht Annely 3. koht Liisa

9. klass 1. koht Henri R 2. koht Henri P 3. koht Kätlyn

 

Tartu-ja Viljandimaa Pranglimise eelvõistluse 1. etapil saavutasid väga head tulemused: neidude arvestuses Maarja Katariina 6. koht, Avelin 19. koht; noormeeste arvestuses Marek 10. koht, Mati 20. koht.

 

Kooli 1.-5. klassi rahvastepalli turniiri tulemused:
  1. 1.koht: Indrek, Rayan, Kelli Sandra, Egert, Eliisa, Karl Joonas, Kerttu Lisete, Mariette, Reivo
  2. 2.koht: Eleliis, Birger, Piia, Anette, Kristjan, Hadewig, Kätlin, Ainar, Victoria
  3. 3.koht: Sten Martin, Raiko, Uko, Laura, Ron-Romer, Karl Willem, Emilia, Kristella, Estelle
  4. 4.koht: Sten, Kenert, Rihard, Sandra R, Nelenora, Elar, Kevin, Elisabeth, Eleriin, Kamille

 

Lugemisööl joonistatud Maanteeameti joonistuskonkursile saadetud Birgeri töö võitis loosi tahtel Apollo kino kinkekaarte. 

 

Üleriiklikud tulemused mälumängu Eesti koolinoorte meistrivõistluste eelvoorust. Meie kooli esindanud Maarja Katariina, Henri R, Henn-Jaagup, Mati saavutasid kõigi põhikoolide arvestuses 17. tulemuse ja sellega kvalifitseerusid märtsikuus peetavasse finaali!

Eesti koolinoorte meistrivõistluste eelvoorus ning Tartu ja Tartumaa koolinoorte meistrivõistluste esimeses voorus sai meie kooli tiim viienda-kuuenda koha. Kokku oli rajal 25 meeskonda.

 

Tabivere Noorte Filmigalal sai meie kooli 4. klass noorimate julgete osalejate Oskari.

 

Maarja Katariina Kerge ja Henri Poolak osalesid 14. novembril õp Marje Kooritsa juhendamisel üleriigilisel noorte etluskonkursil "Koidulauliku valgel". Tartumaa eelvoorus saavutas Henri Poolak 2. koha. Palju õnne!

 

E.Kivistiku XV mälestusvõistlusel Tartu vallas saavutasid noorte arvestuses 1.koha Avelin 2.koha Uku-Mart 3.koha Maarja Katariina.

Kaisa valiti Mesikäpa luulekonkursil kõige osavamaks luulekirjanikuks.
Palju õnne!
Kaisa luuletus:
Ninal on mul mustjas täpp,
Pigem ikka mesikäpp.
Ja, mul vastu vaatab lõbus mõmm,
Naeratus tal magus on.
Õhtul minna hää on trenni,
Seltsiks kaasa võtab fänni.

 

15. oktoobril osales 9. klass õp Marje Koorits juhendamisel Palal Anna Haava 155. sünniaastapäevale pühendatud luulekavade konkursil. "Kõike hõlmava armastuse eest" toodi koolile eripreemia ning eraldi preemia sai Henri P.

10. oktoobril toimus Tartumaa 4. klasside ettelugemispäev "Heal meelel ja ilusal keelel". Meie kooli esindas Uko.

 

Kõige ägedam nunnu: Estelle 1.kl suur sibul ja põnevam kompositsioon: Sandra 5.kl

Täname kõiki kes tõid huvitavaid nunnusid

 

Spordipäeva tulemused:

Esikohal olid: Birger, Eliisa, Indrek, Eveliis, Mati, Kätlyn S

Teisel kohal olid: Elar, Hadewig, Sten, Eleliis, Henri R, Sandra Va,

Kolmandal kohal: Egert, Elisabeth, Kaarel Kristofer, Andrea, Oskar-Joosep, Avelin

 

 

 
Web2