Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 
 
ENG
Webbyt
EST
Webbyt
RUS

Webbyt Jõgevamaa Noorte Meistrivõistlused 2016
Webbyt
Webbyt Koolivälised saavutused
Webbyt
Webbyt A. Haava 152. sünniaastapäevale pühendatud luulekavade konkurss
Webbyt
Webbyt Jutuvestjate konkurss
Webbyt
Webbyt Poistenädala legovõistlus
Webbyt
Webbyt Mereteemaliste joonistuste ja juttude konkurss
Webbyt
Webbyt 1. detsember toimus Tabiveres "Tähelepanu, start" teatevõistluste 2. etapp
Webbyt
Webbyt XII luulepäevad Tuulelapsed
Webbyt
Webbyt Etlemiskonkurss
Webbyt
Webbyt Midrimaa
Webbyt
Webbyt Maakondlik "Midrimaa" luulekonkurss
Webbyt
Webbyt Olümpiaadid
Webbyt
Webbyt Mägiste omaloominguvõistluse parimad kunstitööd
Webbyt
Webbyt Tüdrukutenädal
Webbyt
Webbyt Mägiste omaloominguvõistlus "Vaatan tulevikku"
Webbyt
Webbyt Vabariiklik "Ellen Niiduga Midrimaal" Tapal
Webbyt
Webbyt Elva Mitteteatrite Festival
Webbyt
Webbyt Palamuse maakondlikul põhikooli ja gümnaasiumi näitemängupäev
Webbyt
Webbyt Sten Roosi muinasjutuvõistlus
Webbyt
Webbyt "Kukk äratab Eestimaa" joonistusvõistus
Webbyt
Webbyt Algklasside näitemängupäev
Webbyt
Webbyt Matemaatiline orienteerumine
Webbyt
Webbyt Kunstikonkurss
Webbyt
Webbyt Laulupärlike 2017 Tabiveres
Webbyt
Webbyt Kuremaa krossijooks
Webbyt
Webbyt Tabivere valla algklasside spordimängud
Webbyt
Webbyt Jõgevamaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused
Webbyt
Webbyt Jõgevamaa Noorte Kergejõustiku 4-võistlus 2017
Webbyt
Webbyt Jõgevamaa noorte sügisjooksukross 2017
Webbyt
Webbyt A. Haava luulekonkurss 2017
Webbyt
Webbyt Kratilood

Tagasi  Edasi
 



Mereteemaliste joonistuste ja juttude konkurss

Webbyt
  Print Prindi
Webbyt
 
Suur tänu kõigile osalejatele tublide tööde eest!
 
Joonistused:
 
1. klass
Sten Salumäe, Alvar Ariko, Emilia Gusseinov
 
2. klass 
Voltimistöö: Sandra Roos, Eleliis Orma, Nelenora Poolak
Rebimistöö: Indrek Siimenson
Maalimistöö: Sandra Roos, Anette Oja, Laura Laur
 
3. klass
Kaisa Goldberg, Andrea Pardanen, Kertu Paljak
 
4. klass
Elen Orma, Mati Mansberg, Elen Orma
 
9. klassi ära märgitud pildid
Cally Polli, Oliver Kont, Aare-Andre Põldoja
 
Luuletused: 
 
2. klass 
Kelli Sandra Vihtol, Anette Oja, Rihard Liblikas
 
3. klass
Kaarel Kristofer Kerge, Eveliis Hein, Andrea Pardanen
 
4. ja 6. klass
Mati Mansberg, Maarja Katariina Kerge, Avelin Jakovlev
 
Jutud: 
 
3. klass
Kaarel Kristofer Kerge, Kaisa Goldberg, Sirle Engelhart
 
4. ja 6. klass 
Romeo-Rasmus Kangur, Maarja Katariina Kerge, Marek Märtson
 
 
Web2