Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 
 
ENG
Webbyt
EST
Webbyt
RUS

Webbyt Tunniplaan
Webbyt
Webbyt Ringid
Webbyt
Webbyt Konsultatsiooniajad
Webbyt
Webbyt Eelkool
Webbyt
Webbyt Ürituste plaan
Webbyt
Webbyt Busside sõiduplaanid
Webbyt
Webbyt Pikapäevarühm
Webbyt
Webbyt Õppevahendid
Webbyt
Webbyt Vastuvõtt esimesse klassi
Webbyt
Webbyt Tasemetööd
Webbyt
Webbyt Õppenõukogud
Webbyt
Webbyt Lõpueksamid

Tagasi  Edasi
 



Ürituste plaan

Webbyt
  Print Prindi
Webbyt
 

 

 

Tegevused

Toimumisaeg

Vastutajad

 

 

SEPTEMBER- 

VIISAKUS

 

 

Kooliaasta avaaktus

2. september

10.00

direktor, õppealajuh, huvijuht

Keelemeeste päev – Veski ja Mägiste

6.sept 12.00

huvijuht, 

ajalooõpetaja

Vanavanemate päev

9. september 

17.00

4. klass

 

Kooli sügisjooksukross

2. nädal

keh.kasv. õpetaja

Lastevanemate koosolek 

+ stuudiumi koolitus 

18.00 

direktor, 

õppealajuhataja

 

Sügisvärvide nädal koos nunnunäitusega 

16.-20. september

huvijuht ja 2.-3. klass 

Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused maastikuteatejooksus

.september

keh.kasv. õpetaja

Ülemaailmne liikumisnädal –

Matk Saare järve ääres 

Spordipäev 

23.-30.september

keh.kasv. õpetaja 

 

 

 

OKTOOBER- 

KODUSTE TÖÖDE TEGEMISE KUU

 

  Erasmus+ õpetajate kohtumine Hispaanias, Parlas

2.-5.okt

huvijuht

Õpetajate päev 

7. oktoober


 

huvijuht ja 9. klass

 

Lugemisõhtu + öökool 

17.oktoober

kell 17.00

ÕE + 7.klass (teeb stendi)

A. Haava luulepäev

            

. oktoober

õp. Marje, 7.-9.klass

 

 

NOVEMBER- 

KIITMISE KUU 

 

4.-5.klasside Tartumaa meistrivõistlused rahvastepallis

. november

keh.kasv. õpetaja

Eesti keele olümpiaad

5.-6. november

eesti keele õpetajad

Isadepäeva perepäev

7. november 18.00

huvijuht, ajalooõpetaja

Poiste päev

7. november

huvijuht ja ÕE

 

Avatud koolitunnid lapsevanematele

  14. november

õppealajuhataja

  Põhjamaade raamatukogunädal

11.-17. november


 

eesti keele ja kirjanduse 

õpetajad

Luulekavade võistlus „Tähetund“ Jõgeval

22.-23. november

õp. Kristi ja õp. Marje

Matemaatika kooli olümpiaad

4.-9.klass

25.-29.november

matemaatikaõpetajad

 
Web2