Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 
 
ENG
Webbyt
EST
Webbyt
RUS

Webbyt Tunniplaan
Webbyt
Webbyt Konsultatsiooniajad
Webbyt
Webbyt Eelkool
Webbyt
Webbyt Ürituste plaan
Webbyt
Webbyt Pikapäevarühm
Webbyt
Webbyt Busside sõiduplaanid
Webbyt
Webbyt Õppevahendid
Webbyt
Webbyt Vastuvõtt esimesse klassi
Webbyt
Webbyt Ringid
Webbyt
Webbyt Tasemetööd
Webbyt
Webbyt Lõpueksamid
Webbyt
Webbyt Toitlustamine

Tagasi  Edasi
 



Ürituste plaan

Webbyt
  Print Prindi
Webbyt
 

Tegevused

Tähtaeg

Vastutajad

 

SEPTEMBER-VIISAKUSE KUU

 

Kooliaasta avaaktus

1. september

direktor, õppealajuhataja, huvijuht

Vanavanematepäev

7. september 17:00

huvijuht, 4. klass

Matk J. V. Veski sünnikohta

8. september

huvijuht

Sügisjooksukross

2. nädal keh. kasv õpetajad

Sügisvärvide nädal koos nunnunäitusega

18.-22. september

huvijuht 2. klass (algklassid)

Maakondlik sügisjooksukross

27. september keh. kasv õpetaja

Lastevanemate koosolek

26. september 18:00 direktor, õppealajuhata

 

OKTOOBER-

TÖÖKUSE/ÕPIHIMU KUU

 

Leivanädala üritus- leivale paberkoti kujundamine+näitus

02.-06. oktoober

huvijuht ja klassijuhatajad

1. klass Palamusel ja Elistveres

3. oktoober

Jõgeva haridusosakond,

1. klassi juhataja

Õpetajate päev

05. oktoober

huvijuht ja 8.-9. klass

Sügisene spordipäev

9. oktoober keh. kasv õpetaja

Jõgevamaa 1.-5. klasside tüdrukute MV rahvastepallis Laiusel

11. oktoober keh. kasv õpetaja

KiVa joonistusvõistlus

16. oktoober-tööde esitamine

huvijuht, kunstiõpetaja

Jõgevamaa 1.-5. klasside poiste MV rahvastepallis Laiusel

17. oktoober keh. kasv õpetaja

A. Haava luulepäev

oktoober

emakeeleõpetajad

 

NOVEMBER-

RAHULIKKUSE KUU

 

Jõgevamaa teatevõistluse Tähelepanu Start I etapp Põltsamaal

8. november keh kasv õpetaja

Päev poistele

13. november huvijuht

Sportlik isadepäev

9. november

huvijuht ja keh kasv õpetaja

Avatud koolitunnid lapsevanematele

8.-9. november

klassijuhatajad

Põhjamaade raamatukogunädal

13.-19. november

eesti keele ja kirjanduse õpetajad,

Maarja raamatukogu 

Kadripäev-maskiball

23. november

huvijuht ja 8. klass

Jõgevamaa teatevõistluse Tähelepanu Start II etapp Tabiveres

30. november

keh kasv õpetaja

 

DETSEMBER-

OSAVÕTLIKKUSE KUU

 

1. advent, koolimaja kaunistamine jõuludeks

4. detsember

klassijuhatajad ja õpetajad

Jõulupärlike

15. detsember 18:00 Maarja rahvamajas

huvijuht ja muusikaõpetaja

Jõululaat

18.-20. detsember

huvijuht ja 5.-6. klass

Päkapiku töötoad

21./22. detsember

huvijuht, kõik õpetajad

Jõulupidu jõuluetendusega

21. detsember kell 18.00

huvijuht, näiteringijuhendaja

 

JAANUAR-

TALISPORDI KUU

 

J. Mägiste teemade välja kuulutamine

16. jaanuar

õpetajad

„Tähetunni luulekava“ Jõgeval

 

emakeeleõpetajad

Algklasside nädal

23.-27. jaanuar

algklasside õpetajad

 

VEEBRUAR-

SÕBRALIKKUSE KUU

 

Loodusainete päev,

Viktoriin-Aasta loom ja lind 2018

30. jaanuar-3. veebruar

loodusainete õpetajad

Koolisisene etlusvõistlus „"

 

emakeeleõpetajad

Sõbrapäev

14. veebruar

huvijuht ja 7. klass

Matetalgud

 

matemaatikaõpetajad

Etiketinädal

20.-23. veebruar

huvijuht

Vabariigi aastapäeva aktus

23. veebruar

huvijuht

Vastlapäev

28. veebruar

huvijuht

 

MÄRTS-

OMALOOMINGU KUU

 

Teatrifestival „Mängurõõm“

 

näiteringi juhendaja

7. klassi õpilaste saksa keele päev

 

saksa keele õpetaja

Tüdrukute nädal

Saalihokivõistlus

6.-10. märts

huvijuht, õpetajad

Põhikooli 2. ja 3.aste maakondlik näitemängupäev

 

näiteringijuhendaja

Kooli sünnipäeva nädal

13.-17. märts

huvijuht ja õpetajad

Känguru

 

matemaatikaõpetajad

Emakeelepäev

J. Mägiste konkursi võitjate väljakuulutamine

14. märts

emakeeleõpetajad

Naljanädal-fotojaht

27.-31. märts

huvijuht

Algklasside maakondlik

Näitemängupäev

 

näiteringi õpetaja

Elva mitteteatrite festival

 

näiteringi õpetaja

 

APRILL-

KOOLI ESINDAMISE KUU

 

9. klassi saksa keele tõlkevõistlus

 

saksa keele õpetaja

Kõnevõistlus Tormas

  emakeeleõpetajad

Liivide luulevõistlus

 

emakeeleõpetajad

Kunstinädal-lihavõttenädal

10.-13. aprill

kunstiõpetajad

Matemaatikanädal

17.-21. aprill

matemaatikaõpetajad

Matemaatiline orienteerumismäng

  matemaatikaõpetajad

Maarja-Magdaleena

Laulupärlike

 

huvijuht, muusikaõpetaja

Teatriõhtu

27. aprill

näiteringi juhendaja

Kevadine talgupäev ja perepäev

29. aprill

huvijuht ja klassijuhatajad

 

MAI-

AKTIIVSE OSALEMISE KUU

 

 

Võõrkeeltenädal

2.-5. mai

võõrkeelte õpetajad

Emadepäeva kontsert

11. mai

huvijuht, õpetajad

Spordipäev Tabiverega

15.-19. mai

huvijuht, kehalise kasvatuse õpetaja

Tutipidu

26. mai

huvijuht, 7.-8. klassid

Õuesõppenädal

29. mai- 2. juuni

õpetajad

Kevadine jalgrattamatkapäev Elistvere loomaparki

 

huvijuht, klassijuhatajad

Tänuõhtu kooliperele

6. juuni

direktor, huvijuht

Kooliaasta lõpuaktus

7. juuni

direktor, õppealajuhataja, huvijuht

9. klassi lõpupidu

17. juuni

direktor, õppealajuhataja, huvijuht

 

 
Web2