Ürituste plaan

Tegevused

Tähtaeg

Vastutajad

 

SEPTEMBER-VIISAKUSE KUU

 

Kooliaasta avaaktus

1. september

direktor, õppealajuhataja, huvijuht

Vanavanematepäev

7. september 17:00

huvijuht, 4. klass

Matk J. V. Veski sünnikohta

8. september

huvijuht

Sügisjooksukross

2. nädal keh. kasv õpetajad

Sügisvärvide nädal koos nunnunäitusega

18.-22. september

huvijuht 2. klass (algklassid)

Maakondlik sügisjooksukross

27. september keh. kasv õpetaja

Lastevanemate koosolek

26. september 18:00 direktor, õppealajuhata

 

OKTOOBER-

TÖÖKUSE/ÕPIHIMU KUU

 

Leivanädala üritus- leivale paberkoti kujundamine+näitus

02.-06. oktoober

huvijuht ja klassijuhatajad

1. klass Palamusel ja Elistveres

3. oktoober

Jõgeva haridusosakond,

1. klassi juhataja

Õpetajate päev

05. oktoober

huvijuht ja 8.-9. klass

Sügisene spordipäev

9. oktoober keh. kasv õpetaja

Jõgevamaa 1.-5. klasside tüdrukute MV rahvastepallis Laiusel

11. oktoober keh. kasv õpetaja

KiVa joonistusvõistlus

16. oktoober-tööde esitamine

huvijuht, kunstiõpetaja

Jõgevamaa 1.-5. klasside poiste MV rahvastepallis Laiusel

17. oktoober keh. kasv õpetaja

A. Haava luulepäev

oktoober

emakeeleõpetajad

 

NOVEMBER-

RAHULIKKUSE KUU

 

Jõgevamaa teatevõistluse Tähelepanu Start I etapp Põltsamaal

8. november keh kasv õpetaja

Päev poistele

13. november huvijuht

Sportlik isadepäev

9. november

huvijuht ja keh kasv õpetaja

Avatud koolitunnid lapsevanematele

8.-9. november

klassijuhatajad

Põhjamaade raamatukogunädal

13.-19. november

eesti keele ja kirjanduse õpetajad,

Maarja raamatukogu 

Kadripäev-maskiball

23. november

huvijuht ja 8. klass

Jõgevamaa teatevõistluse Tähelepanu Start II etapp Tabiveres

30. november

keh kasv õpetaja

 

DETSEMBER-

OSAVÕTLIKKUSE KUU

 

1. advent, koolimaja kaunistamine jõuludeks

4. detsember

klassijuhatajad ja õpetajad

Jõulupärlike

15. detsember 18:00 Maarja rahvamajas

huvijuht ja muusikaõpetaja

Jõululaat

18.-20. detsember

huvijuht ja 5.-6. klass

Päkapiku töötoad

21./22. detsember

huvijuht, kõik õpetajad

Jõulupidu jõuluetendusega

21. detsember kell 18.00

huvijuht, näiteringijuhendaja

 

JAANUAR-

TALISPORDI KUU

 

J. Mägiste teemade välja kuulutamine

16. jaanuar

õpetajad

„Tähetunni luulekava“ Jõgeval

 

emakeeleõpetajad

Algklasside nädal

23.-27. jaanuar

algklasside õpetajad

 

VEEBRUAR-

SÕBRALIKKUSE KUU

 

Loodusainete päev,

Viktoriin-Aasta loom ja lind 2018

30. jaanuar-3. veebruar

loodusainete õpetajad

Koolisisene etlusvõistlus „"

 

emakeeleõpetajad

Sõbrapäev

14. veebruar

huvijuht ja 7. klass

Matetalgud

 

matemaatikaõpetajad

Etiketinädal

20.-23. veebruar

huvijuht

Vabariigi aastapäeva aktus

23. veebruar

huvijuht

Vastlapäev

28. veebruar

huvijuht

 

MÄRTS-

OMALOOMINGU KUU

 

Teatrifestival „Mängurõõm“

 

näiteringi juhendaja

7. klassi õpilaste saksa keele päev

 

saksa keele õpetaja

Tüdrukute nädal

Saalihokivõistlus

6.-10. märts

huvijuht, õpetajad

Põhikooli 2. ja 3.aste maakondlik näitemängupäev

 

näiteringijuhendaja

Kooli sünnipäeva nädal

13.-17. märts

huvijuht ja õpetajad

Känguru

 

matemaatikaõpetajad

Emakeelepäev

J. Mägiste konkursi võitjate väljakuulutamine

14. märts

emakeeleõpetajad

Naljanädal-fotojaht

27.-31. märts

huvijuht

Algklasside maakondlik

Näitemängupäev

 

näiteringi õpetaja

Elva mitteteatrite festival

 

näiteringi õpetaja

 

APRILL-

KOOLI ESINDAMISE KUU

 

9. klassi saksa keele tõlkevõistlus

 

saksa keele õpetaja

Kõnevõistlus Tormas

  emakeeleõpetajad

Liivide luulevõistlus

 

emakeeleõpetajad

Kunstinädal-lihavõttenädal

10.-13. aprill

kunstiõpetajad

Matemaatikanädal

17.-21. aprill

matemaatikaõpetajad

Matemaatiline orienteerumismäng

  matemaatikaõpetajad

Maarja-Magdaleena

Laulupärlike

 

huvijuht, muusikaõpetaja

Teatriõhtu

27. aprill

näiteringi juhendaja

Kevadine talgupäev ja perepäev

29. aprill

huvijuht ja klassijuhatajad

 

MAI-

AKTIIVSE OSALEMISE KUU

 

 

Võõrkeeltenädal

2.-5. mai

võõrkeelte õpetajad

Emadepäeva kontsert

11. mai

huvijuht, õpetajad

Spordipäev Tabiverega

15.-19. mai

huvijuht, kehalise kasvatuse õpetaja

Tutipidu

26. mai

huvijuht, 7.-8. klassid

Õuesõppenädal

29. mai- 2. juuni

õpetajad

Kevadine jalgrattamatkapäev Elistvere loomaparki

 

huvijuht, klassijuhatajad

Tänuõhtu kooliperele

6. juuni

direktor, huvijuht

Kooliaasta lõpuaktus

7. juuni

direktor, õppealajuhataja, huvijuht

9. klassi lõpupidu

17. juuni

direktor, õppealajuhataja, huvijuht