Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 
 
ENG
Webbyt
EST
Webbyt
RUS

Webbyt Tunniplaan
Webbyt
Webbyt Konsultatsiooniajad
Webbyt
Webbyt Ürituste plaan
Webbyt
Webbyt Busside sõiduplaanid
Webbyt
Webbyt Ringid
Webbyt
Webbyt Eelkool
Webbyt
Webbyt Pikapäevarühm
Webbyt
Webbyt Õppevahendid
Webbyt
Webbyt Vastuvõtt esimesse klassi
Webbyt
Webbyt Tasemetööd
Webbyt
Webbyt Õppenõukogud
Webbyt
Webbyt Lõpueksamid
Webbyt
Webbyt Toitlustamine

Tagasi  Edasi
 



Ürituste plaan

Webbyt
  Print Prindi
Webbyt
 

Tegevused

Tähtaeg

Vastutajad

 

SEPTEMBER-VIISAKUSE KUU

 

Kooliaasta avaaktus

3. september kl 10:00

direktor, õppealajuhataja, huvijuht

Vanavanematepäev

6. september 18:00

huvijuht, 4. klass

Matk J. V. Veski sünnikohta

7. september kl 12:00

huvijuht

Sügisjooksukross

2. nädal keh. kasv õpetajad

Sügisvärvide nädal koos nunnunäitusega

17.-21. september

huvijuht 2. klass 

Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused maastikuteatejooksus

20. september keh. kasv õpetaja

Ülemaailmne liikumisnädal

24.-28. september keh kasv õpetaja

Lastevanemate koosolek

  direktor, õppealajuhata

 

OKTOOBER-

VASTUTUSTUNDE JA AUSUSE KUU

 

Leivanädala üritus

1.-5. oktoober

huvijuht ja klassijuhatajad

Õpetajate päev

05. oktoober

huvijuht ja 9. klass

Sügisene spordipäev

9. oktoober keh. kasv õpetaja

Lugemisöö

18. oktoober huvijuht, 7. klass

KiVa joonistusvõistlus

18. oktoober-tööde esitamine

huvijuht, kunstiõpetaja

Jõgevamaa 1.-5. klasside poiste MV rahvastepallis Laiusel

17. oktoober keh. kasv õpetaja

A. Haava luulepäev

oktoober

emakeeleõpetajad

 

NOVEMBER-

ÜHTSUSE JA KOOSTÖÖ KUU

 

4.-5. klasside Tartumaa meistrivõistlused rahvastepallis

6. november keh kasv õpetaja

1.-5. kl Tallinna loomaaias

7. november õp Egle

6.-9. kl Tallinna loomaaias

8. november õp Egle

Poiste nädalalõpp

8.-9. november huvijuht

Isadepäev

8. november 18:00

huvijuht

Avatud koolitunnid lapsevanematele

8.-9. november

klassijuhatajad

Põhjamaade raamatukogunädal

12.-18. november

eesti keele ja kirjanduse õpetajad,

Maarja raamatukogu 

Kadripäev-maskiball

23. november

huvijuht ja 8. klass

 

DETSEMBER-

HOOLIVUSE JA TÄHELEPANELIKKUSE KUU

 

1. advent, koolimaja kaunistamine jõuludeks

3. detsember

klassijuhatajad ja õpetajad

Jõulupärlike

14. detsember 18:00 Maarja rahvamajas

huvijuht ja muusikaõpetaja

Jõululaat

17.-19. detsember

huvijuht ja 5.-6. klass

Päkapiku töötoad

21. detsember

huvijuht, kõik õpetajad

Jõulupidu jõuluetendusega

20. detsember kell 18.00

huvijuht, näiteringijuhendaja

 

JAANUAR-

HOOLSUSE KUU

 

J. Mägiste teemade välja kuulutamine

15. jaanuar

huvijuht

Erasmus+ esitlus

15. jaanuar õp Karin, õp Iris

„Tuulelapsed“ Jõgeval

19.-20. jaanuar

õp Kristi

Algklasside nädal

22.-26. jaanuar

algklasside õpetajad

Talispordi üritus

  keh kasv õp

EV 100 luuletuse esitlus ja filmimine

   

 

VEEBRUAR-

SÕBRALIKKUSE KUU

 

Loodusainete päev,

Viktoriin-Aasta loom ja lind 2018

Talispordipäev

5. veebruar

loodusainete õpetajad

Külas saksa õpetajad

5.-11. veebruar saksa keele õpetaja

Koolisisene etlusvõistlus „"

 

emakeeleõpetajad

Vastlapäev

13. veebruar huvijuht

Sõbrapäev-Eestikeelne Eesti muusika

14. veebruar kell 17:00

huvijuht ja 7. klass

Etiketinädal

19.-23. veebruar

klassijuhatajad

Ajalooviktoriin-EV 100

22. veebruar ajalooõpetaja

Vabariigi aastapäeva aktus, fotograaf koolis

23. veebruar

huvijuht, 8.-9. klass

Jõgevamaa XIII spordimälumäng "Bumerang" Põltsamaal

15. veebruar kehalise kasvatuse õpetaja

Jõgevamaa 1.-3.klasside POISTE rahvastepall väiksed koolid Pisisaare

16. veebruar kehalise kasvatuse õpetaja

 

MÄRTS-

OMALOOMINGU KUU

 

Tüdrukute päev,

Saalihokivõistlus

8. märts

huvijuht, keh kasv õpetaja

Põhikooli 2. ja 3.aste maakondlik näitemängupäev

 

näiteringijuhendaja

Jõgevamaa 1.-3.klasside TÜDRUKUTE rahvastepall väikesed koolid Palal

13. märts kehalise kasvatuse õpetaja

Kooli sünnipäeva nädal-338

13.-17. märts

huvijuht ja õpetajad

Matetalgud

 

matemaatikaõpetajad

Matemaatikavõistlus Känguru

15. märts matemaatikaõpetajad

Emakeelepäev

J. Mägiste konkursi võitjate väljakuulutamine

14. märts

emakeeleõpetajad

Algklasside maakondlik

Näitemängupäev

 

näiteringi õpetaja

Kunstinädal-lihavõttenädal

26.-29. märts kunstiõpetajad

Elva mitteteatrite festival

 

näiteringi õpetaja

 

APRILL-

NALJAKUU

 

Naljanädal-tagurpidipäev

2. aprill huvijuht

Liivide luulevõistlus

 

emakeeleõpetajad

Matemaatiline orienteerumismäng

  matemaatikaõpetajad

Maarja-Magdaleena

Laulupärlike

12. aprill

huvijuht, muusikaõpetaja

Tartu valla Laulupärlike

26. aprill  

Teatriõhtu

18. aprill

näiteringi juhendaja

 

       MAI-

        SPORTLIKKUSE KUU

 

 

Matemaatiline orienteerumismäng

4. mai matemaatikaõpetajad

Kevadine talgupäev

5. mai direktor

Võõrkeeltenädal

7.-11. mai

võõrkeelte õpetajad

Jõgevamaa noorte meistrivõistlused kevadkrossis Kuremaal

9. mai kehalise kasvatuse õpetaja

Emadepäeva kontsert

10. mai

muusikaõpetaja

Spordipäev Tabiverega

 

kehalise kasvatuse õpetaja

Pinksiturniir

17. mai keh. kasv õpetaja

Jõgevamaa kergejõustiku meistrivõistlused Jõgeval

21.-22. mai kehalise kasvatuse õpetaja

Erasmus+ partnerite võõrustamine ja projekti lõpetamine

21.-26. mai õp Egle, õp Karin

Võimlemispidu Tartus

29. mai Anne-Liis Raudsep

Loeng lapsevanematele "Noored ja digikultuur" aulas

30. mai 16:30-19:30

raamatukogujuhataja

Spordiöö

31. mai õpilasesindus

 

 

JUUNI-

SUVEKUU

 

Lastekaitsepäev-matk Elistverre

1. juuni huvijuht

9. klassi eesti keele eksam

1. juuni eesti keele õpetaja

Õuesõppenädal, külas ettevõtlikud inimesed kogukonnas

4.-8. juuni õpetajad

Preemiareis 4-5listele seiklusparki

4. juuni kell 10:00, start 9:30 direktor

Tänuõhtu kooliperele

7. juuni 18:00

direktor, huvijuht

9. klassi matemaatika eksam

8. juuni matemaatika õpetaja

Kooliaasta lõpuaktus

8. juuni

direktor, õppealajuhataja, huvijuht

9. klass võõrkeele eksam

13. juuni võõrkeele õpetaja

9. klassi lõpupidu

16. juuni

direktor, õppealajuhataja, huvijuht

 

 
Web2