Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 
 
ENG
Webbyt
EST
Webbyt
RUS

Webbyt Jõgevamaa Noorte Meistrivõistlused 2016
Webbyt
Webbyt Koolivälised saavutused
Webbyt
Webbyt A. Haava 152. sünniaastapäevale pühendatud luulekavade konkurss
Webbyt
Webbyt Jutuvestjate konkurss
Webbyt
Webbyt Poistenädala legovõistlus
Webbyt
Webbyt Mereteemaliste joonistuste ja juttude konkurss
Webbyt
Webbyt 1. detsember toimus Tabiveres "Tähelepanu, start" teatevõistluste 2. etapp
Webbyt
Webbyt XII luulepäevad Tuulelapsed
Webbyt
Webbyt Etlemiskonkurss
Webbyt
Webbyt Midrimaa
Webbyt
Webbyt Maakondlik "Midrimaa" luulekonkurss
Webbyt
Webbyt Olümpiaadid
Webbyt
Webbyt Mägiste omaloominguvõistluse parimad kunstitööd
Webbyt
Webbyt Tüdrukutenädal
Webbyt
Webbyt Mägiste omaloominguvõistlus "Vaatan tulevikku"
Webbyt
Webbyt Vabariiklik "Ellen Niiduga Midrimaal" Tapal
Webbyt
Webbyt Elva Mitteteatrite Festival
Webbyt
Webbyt Palamuse maakondlikul põhikooli ja gümnaasiumi näitemängupäev
Webbyt
Webbyt Sten Roosi muinasjutuvõistlus
Webbyt
Webbyt "Kukk äratab Eestimaa" joonistusvõistus
Webbyt
Webbyt Algklasside näitemängupäev
Webbyt
Webbyt Matemaatiline orienteerumine
Webbyt
Webbyt Kunstikonkurss
Webbyt
Webbyt Laulupärlike 2017 Tabiveres
Webbyt
Webbyt Kuremaa krossijooks
Webbyt
Webbyt Tabivere valla algklasside spordimängud
Webbyt
Webbyt Jõgevamaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused
Webbyt
Webbyt Jõgevamaa Noorte Kergejõustiku 4-võistlus 2017
Webbyt
Webbyt Jõgevamaa noorte sügisjooksukross 2017
Webbyt
Webbyt A. Haava luulekonkurss 2017
Webbyt
Webbyt Kratilood

Tagasi  Edasi
 



Midrimaa

Webbyt
  Print Prindi
Webbyt
 

16. veebruaril 5.-6. tunni ajal toimus Ellen Niidule pühendatud luulevõistluse "Midrimaa" meie kooli voor.

Esinejad olid kõik väga tublid. ˇürii valis iga klassi parima luuleesitaja.

ˇüriisse kuulusid: Tiia Pärtelpoeg, Heli Täpsi, Kaie Põdra, Liis-Marii Mandel, Margit Märtson.

1.klassi parim luuleesitaja oli Sten Martin Lehtsalu,

2.klassis oli parim Eleliis Orma,

3.klassist Kaarel Kristofer Kerge,

4.klassist Mati Mansberg,

5.klassist Henn Jaagup Rooba,

6.klassist Henri Poolak.

Maakondlikule "Midrimaale" said edasi oma vanuserühmas 2 enim punkte saanud esinejat.1.-3.klassi arvestuses: Eleliis Orma, Kaarel Kristofer Kerge ja 4.-6.klassi arvestuses: Mati Mansberg, Henn Jaagup Rooba.

Eripreemiad said: Indrek Siimenson, Kelly-Sandra Vihtol, Rasmus Lõhmus, Keidi Kätrin Rämman, Annely Goldberg, Avelin Jakovlev

 
Web2