Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 
 
ENG
Webbyt
EST
Webbyt
RUS

Webbyt Jõgevamaa Noorte Meistrivõistlused 2016
Webbyt
Webbyt Koolivälised saavutused
Webbyt
Webbyt A. Haava 152. sünniaastapäevale pühendatud luulekavade konkurss
Webbyt
Webbyt Jutuvestjate konkurss
Webbyt
Webbyt Poistenädala legovõistlus
Webbyt
Webbyt Mereteemaliste joonistuste ja juttude konkurss
Webbyt
Webbyt 1. detsember toimus Tabiveres "Tähelepanu, start" teatevõistluste 2. etapp
Webbyt
Webbyt XII luulepäevad Tuulelapsed
Webbyt
Webbyt Etlemiskonkurss
Webbyt
Webbyt Midrimaa
Webbyt
Webbyt Maakondlik "Midrimaa" luulekonkurss
Webbyt
Webbyt Olümpiaadid
Webbyt
Webbyt Mägiste omaloominguvõistluse parimad kunstitööd
Webbyt
Webbyt Tüdrukutenädal
Webbyt
Webbyt Mägiste omaloominguvõistlus "Vaatan tulevikku"
Webbyt
Webbyt Vabariiklik "Ellen Niiduga Midrimaal" Tapal
Webbyt
Webbyt Elva Mitteteatrite Festival
Webbyt
Webbyt Palamuse maakondlikul põhikooli ja gümnaasiumi näitemängupäev
Webbyt
Webbyt Sten Roosi muinasjutuvõistlus
Webbyt
Webbyt "Kukk äratab Eestimaa" joonistusvõistus
Webbyt
Webbyt Algklasside näitemängupäev
Webbyt
Webbyt Matemaatiline orienteerumine
Webbyt
Webbyt Kunstikonkurss
Webbyt
Webbyt Laulupärlike 2017 Tabiveres
Webbyt
Webbyt Kuremaa krossijooks
Webbyt
Webbyt Tabivere valla algklasside spordimängud
Webbyt
Webbyt Jõgevamaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused
Webbyt
Webbyt Jõgevamaa Noorte Kergejõustiku 4-võistlus 2017
Webbyt
Webbyt Jõgevamaa noorte sügisjooksukross 2017
Webbyt
Webbyt A. Haava luulekonkurss 2017
Webbyt
Webbyt Kratilood

Tagasi  Edasi
 



Tüdrukutenädal

Webbyt
  Print Prindi
Webbyt
 

Saalhokivõistluste tulemused:

1.-4. klass

I koht Elen Orma, Sandra Voites, Eleliis Orma, Kelli Sandra Vihtol, Kätlin Hein ja Laura Laur

II koht Andrea Pardanen, Kertu Paljak, Kaisa Goldberg, Nelenora Poolak, Anette Oja, Eleriin Vihtol

II koht Eveliis Hein, Keidi Kätrin Rämman, Piia Hein, Sandra Roos, Emilia Gusseinov

5.-9. klass

I-III koht Margit Märtson, Viktoria Lepik, Kätlyn Saalits, Ramona Keit Gusseinov, Kariita Saar

I-III koht Cally Polli, mHelina Albri, Avelin Jakovlev, Elge Orma, Annely Goldberg

I-III koht Evely Goldberg, Maarja Katariina Kerge. Liisa Oja, Sirli Pilliroog

 

Brändiviktoriini tulemused:

1.-3. klass

I-II koht Sandra Roos ja Eleliis Orma

III koht Laura Laur

Eripreemia Eleriin Vihtol

4.-6. klass

I koht Kätlyn Saalits

II koht Elen Orma

III-IV koht Ramona Keit Gusseinov ja Elge Orma

7.-9. klass

I koht Helina Albri

II koht Viktoria Lepik

III koht Margit Märtson

 

Legovõistlus "Minu kool 100 aasta pärast":

I koht "Roosad"- Liisa Oja, Ramona Keit Gusseinov, Kaisa Goldberg, Emilia Gusseinov, Annely Goldberg

II koht "Savisaar"-Cally Polli, Kätlyn Saalits, Evely Goldberg

III koht "Muumitrollid"-Nelenora Poolak, Eveliis Hein, Sandra Roos, Laura Laur

 

Parimad ajalehest õhtukleidid:

Sirli, Cäthy-Carmen Kase, Birgit Heidok

Maarja Katariina Kerge, Elge Orma, Andrea Pardanen, Helina Albri

Keidi Kätrin Rämman, Elen Orma, Kertu Paljak

Cally Polli, Kätlyn Saalits, Evely Goldberg, Kariita Saar

 
Web2