Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 
 
ENG
Webbyt
EST
Webbyt
RUS

Webbyt 1. september
Webbyt
Webbyt Vanavanematepäev
Webbyt
Webbyt Matk J. V. Veski sünnikohta
Webbyt
Webbyt Värvidenädal
Webbyt
Webbyt Nunnukonkurss
Webbyt
Webbyt Lugemisöö
Webbyt
Webbyt Õpetajate päev
Webbyt
Webbyt 1. klass Palamusel Kihelkonnamuuseumis
Webbyt
Webbyt spordipäev
Webbyt
Webbyt 5. ja 6. klass energiat kogumas
Webbyt
Webbyt Sügistalgud
Webbyt
Webbyt Isadepäev
Webbyt
Webbyt Poiste päev
Webbyt
Webbyt Kohtumine kirjanik Marko Kalduri ja koer Tähekiirega
Webbyt
Webbyt Noortevolikogu külaskäik
Webbyt
Webbyt Maarja-Magdaleena Hariduselu konkursi "Ettevõtlik noor" autasustamine
Webbyt
Webbyt Jääaja keskuses
Webbyt
Webbyt Jõulupärlike
Webbyt
Webbyt Jõululaat
Webbyt
Webbyt Talispordipäev
Webbyt
Webbyt 7.-9. klass Intellektikal
Webbyt
Webbyt Sõbrapäevapidu
Webbyt
Webbyt EV100 aktus
Webbyt
Webbyt Tüdrukute päev
Webbyt
Webbyt J. Mägiste omaloomingukonkursi autasustamine emakeelepäeval
Webbyt
Webbyt Maakondlik näitemängupäev Aakres
Webbyt
Webbyt Elva Mitteteatrite Festival
Webbyt
Webbyt Küünlaümbriste ja patareide kogujad
Webbyt
Webbyt 3. klass Tabivere päästekomandos
Webbyt
Webbyt Tagurpidipäev
Webbyt
Webbyt Kaisukarupäev
Webbyt
Webbyt Laulupärlike 2018
Webbyt
Webbyt Teatriõhtu
Webbyt
Webbyt Talgud
Webbyt
Webbyt Matemaatiline orienteerumine
Webbyt
Webbyt Emadepäev
Webbyt
Webbyt 5. ja 6. kl Endla rabas
Webbyt
Webbyt Võõrkeeltepäev
Webbyt
Webbyt 9. klassi lõpuaktus
Webbyt
Webbyt Algklasside etendus Lumivalgeke
Webbyt
Webbyt Tänuõhtu
Webbyt
Webbyt Vallavanema vastuvõtt

Tagasi  Edasi
 



J. Mägiste omaloomingukonkursi autasustamine emakeelepäeval

Webbyt
  Print Prindi
Webbyt
 

Kiidame ja täname kõiki osalejaid ja juhendajaid

Kirjatööde ˛ürii liige Jaanus Järs loetust kokkuvõtet tegemas.

1.-3. klassi kunstitööde parimad

I koht Uko

II koht Melany 

III koht Sten

4.-6. klassi parimad kunstitööd

I koht Sandra

II koht Kaisa

III koht Andre

7.-9. klassi parimad kunstitööd

I koht Maarja-Katariina

II koht Viktoria

III-IV koht Henri Raju, Helina, Gerrit

1.-3. klassi luuletööd

I koht Ron-Romer

II-III koht Kelli Sandra

II-III koht Eleliis

4.-6. klassi luuletööd

I koht Henn-Jaagup

II koht Heleri

III-IV Kaarel-Kristofer

III-IV Ramona-Keit

7.-9. klassi luuletööd

I koht Viktoria

II koht Maarja-Katariina

III koht Evely

 

1.-3. klassi jutud

I koht Egle Riine (Laeva)

II koht Caspar (Laeva)

III koht Joosep (Laeva)

4.-6. klassi jutud

I koht Mati

II koht Sandra Va

III koht Elen

7.-9. klassi jutud

I koht Uku-Mart

II koht Tanel

III koht Maarja-Katariina

 

Eripreemiad: 

Laeva 3. klassi Ühistöö-Toreda mõtte ja koostöö eest

Maarja-Katariina-Fantaasia eest

 

Parimad kunstitööd: 

7.-9. klassi III-IV koht

4.-6. klassi I koht

1.-3. klass III koht

7.-9. klassi II koht

4.-6. klassi II koht

4.-6. klassi III koht

7.-9. klassi I koht

1.-3. klassi I koht

1.-3. klassi II koht

7.-9. klassi III-IV koht

 
Web2