Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 
 
ENG
Webbyt
EST
Webbyt
RUS

Webbyt Koolivälised saavutused
Webbyt
Webbyt Olümpiaadid
Webbyt
Webbyt Spordisaavutused
Webbyt
Webbyt A. Haava Luulepäev
Webbyt
Webbyt Hea kool
Webbyt
Webbyt Midrimaa
Webbyt
Webbyt Mägiste omaloomingukonkurss "Muusika ja sõnad"

Tagasi  Edasi
 



Mägiste omaloomingukonkurss "Muusika ja sõnad"

Webbyt
  Print Prindi
Webbyt
 

Kunstitööde tulemused:

 

1.-3.klass

1.-2.koht Sten-Martin Lehtsalu (töö nr 3)

Sille Raidvere: (vahva iseloomuga portree, julged värvid)

1.-2.koht Karl Willem Goldberg (töö nr 22)

3.koht Birger Urbas (töö nr 23)

 

4.-6.klass

1.-2.koht – Sandra Vahermets (töö nr 7)

Sille Raidvere: tore kompositsioon, linnu lend on usutav ja kerge

1.-2.koht – Elissa Tõrva-Kõrveküla Põhikool (töö nr 17)

3.koht – Keidi Kätrin Rämman (töö nr 1)

Sille Raidvere: mõnusa huumoriga töö

 

7.-9.klass

1.koht – Ramona Keit Gusseinov (töö nr 2)

2.koht – Avelin Jakovlev (töö nr 17)

Sille Raidvere: (huvitav portree, peatähelepanu silmadel)

3.koht – Maarja Katariina Kerge (töö nr 28)

 

1.-3.klass

Luuletused

1. koht - Emilia Gusseinov „Kobras ja põrsas“ 

2.koht - Emilia Gusseinov „Eestimaa“ 

3.koht - Sten Martin Lehtsalu „Elas ilus kobras“ 

Eripreemia – Sõnadest õhkuv õrnus Eestimaa vastu – Ron-Romer Kangur „Eesti“  

Eripreemia: Laeva Põhikooli 2.-3.klassi õpilaste ühistöö. Põnevate teemantide eest!

 

Jutud

1.koht – Sten Salumäe „Kuidas ma kopraid nägin“ 

 

4.-6.klass

Luuletused

1.koht – Elen Orma “Muusika, sõnad ja rütm“ 

2.koht – Kaisa Goldberg „Väike koprake“ 

Multifilmilikult elav ja lõbus!

3.koht – Mati Mansberg „Muusika lüürika“ 

Täpne ja tabav haiku!

 

Jutud

1.koht – Sandra Vahermets „Miina ja tema imeilus lauluhääl“ 

2.koht - Sandra Vahermets „Muusika minu elus“ 

3.koht – Kaarel Kristofer Kerge „Muusika ja sõnad“ 

 

7.-9.klass

Luuletused

1.koht – Tanel Liblikas „Hea tuju valem“ 

2.koht – Uku-Mart Rooba „Laulupidu“ 

3.koht – Maarja Katariina Kerge  „Muusika ja sõnad“ 

Eripreemia – Maarja Katariina Kerge luuletus „Kobras“ – tundeküllane naljalugu ja sõpruse teema eest 

 

Jutud

1.koht – Ramona Keit Gusseinov „Minu kalalkäik“ 

2.koht – Henri Raju „Kobras ja öösorr“ 

 

 
Web2